Ylimääräinen yhdistyksen kokous 14.5.2024

30.04.2024

Vappuaaton kunniaksi kenttä saatiin tänään auki! Nopeimmat pääsivätkin aloittamaan golfkauden kotikentällä jo huhtikuussa ja loppuviikollekin on jo mukavasti varauksia.

Tiistaina 14.5.2024 järjestetään ylimääräinen yhdistyksen kokous klo 18.00 alkaen. Kokous järjestetään klubitalolla, osoitteessa Lentokentänkatu 2.

Ylimääräisessä kokouksessa käsitellään vuoden 2023 tilinpäätös seuran viimevuotisen hallituksen esittelemänä. Ennen kokouksen alkamista on klubilla kahvitarjoilu klo 17.30 alkaen.

Kokouskutsu on lähetetty myös sähköpostitse kaikille niille jäsenille, jotka ovat sallineet omissa jäsentiedoissaan sähköpostien vastaanottamisen seuralta. Sähköpostin liitteenä on toimitettu seuran jäsenille kokouksen esityslista ja viime vuoden tilinpäätös. Jos et ole saanut kokouskutsua sähköpostiisi, voit pyytää sitä olemalla yhteydessä seuran sihteeriin Kaisa Neuvoseen.